Sylwia Nowak

Sylwia to początkująca wokalistka i aktorka, a prywatnie pasjonatka zdrowego trybu życia.Kocha również kamerę – z wzajemnością, co można łatwo zauważyć po jej epizodach w takich tytułach jak m.in. „Na Wspólnej”, filmie „The Model” czy komedii „Wkręceni 2”. 
Z zajawkowej pasji stał się obecnie stylem życia Sylwii, bez którego nie wyobraża sobie dnia. Dziś oprócz biegania i jogi trenuje EMS i boks dla kobiet (rekreacyjnie). Jak sama podkreśla, sport pomógł jej przetrwać trudne chwile, a przy tym nauczył dyscypliny, jaką Sylwia przekłada też na inne sfery życia m.in. muzykę. W mediach społecznościowych pokazuje, że jest normalną „dziewczyną z sąsiedztwa”, pracującą cierpliwie na swój sukces. Pokazuje, jak wygląda jej codzienne życie i sądząc po licznych reakcjach fanów, jest dla nich inspiracją w wielu dziedzinach – sporcie, modzie, urodzie i ogólnym „lifestyle’u”.
Kiedy tylko czas jej pozwala, wspiera różne działania charytatywne m.in. WOŚP, fundacje Złap Dom, Karmimy Psiaki, Herosi czy Akademię Przyszłości.